fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kavanoze me Kapak Keepn 10 Cm

880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 1,1 Litra
• Përmasat: 9.9cm
• Përmasat: h 17 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314199178 SKU: 883314199178 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Kavanoze me Kapak Keepn 10 Cm

Kavanoze me Kapak Keepn ruajtja dhe përgatitja në të njëjtën enë? Tani është e mundur, të kurseni hapësirë ​​dhe pjata, me gamën e kutisë Luminarc keep’n dhe këtë kavanoz 1,1 L me kapak hermetik. Kavanoz qelqi transparent për të gjetur lehtësisht ushqimin tuaj. Forma e studiuar për grumbullim të lehtë dhe hapje të lehtë. E pajtueshme me mikrovalë dhe frigoriferë, me rezistencë të lartë termike.

Kavanoze me Kapak Keepn 10 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12971
• Shërben: Për Mbajtëse Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.