fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shishe me Kapak Fenice Blue 1 Lt

350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe
• Kapaciteti: 1 Liter
• Përmasat: 9 cm
• Përmasat: h 27 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Blu | Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713160417 SKU: 8002713160417 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Shishe me Kapak Fenice Blue 1 Lt

Shishe me Kapak Fenice Blue e sofistikuar dhe ergonomike në dizajn, kjo shishe e rimbyllshme është një mënyrë e lezetshme për të sjellë çdo pije në tryezë. Xhami është materiali më i mirë për të ruajtur lëngjet në frigorifer ose jashtë tij, pasi është i papërshkueshëm nga uji dhe pa erë. Gjithashtu mund të sterilizohet dhe nuk është i ndotur me aroma apo ngjyra.

Shishe me Kapak Fenice Blue 1 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12982
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.