fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Vaji Officina Red 26 Cl

960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:1 Shishe
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Kuqe
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360091663 SKU: 8004360091663 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Vaji Officina Red 26 Cl

Mbajtese Vaji Officina Red ruani uthullen tuaj në shishe ose vajrat tuaja të preferuara pa u shqetësuar! Mbajtësia e uthulles dhe vajit janë bërë me xham të fortë transparent që e bën të lehtë të shohësh se çfarë ka brenda. Këto shishe me kapak janë ideale për uthull, vaj, shurupe, aceto balsamico.

Mbajtese Vaji Officina Red 26 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12990
• Shërben: Për mbajtje Vaj Uthull
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.