fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shishe Hermetike Officina Blue 26 cl

900 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:1Shishe
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Blu
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360091670 SKU: 8004360091670 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Shishe Hermetike Officina Blue 26 cl

Shishe Hermetike Officina Blue ruani uthullen tuaj në shishe ose vajrat tuaja të preferuara pa u shqetësuar! Mbajtësia e uthulles dhe vajit janë bërë me xham të fortë duke e bërë modelin me rezistent. Këto shishe me kapak janë ideale për uthull, vaj, shurupe, aceto balsamico.

Shishe Hermetike Officina Blue 26 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12990
• Shërben: Për mbajtje Vaj Uthull
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.