fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron World Cocktail 31 Cl

1.840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 4 Gota
• Kapaciteti: 31 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314138665 SKU: 883314138665 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron World Cocktail 31 Cl

Gote pa Fron World Cocktail 31 Cl e shkëlqyer për takime me miqtë ose familjen. Forma e saj e gjatë dhe konike me buzë të gjerë e bën këtë gotë të përshtatshme për kokteile te ndryshme. Bëhet fjalë për një set prej 4 gotash me një kapacitet 31 cl secila. Të qëndrueshme, këto gota janë bërë prej qelqi, një material që marka është e famshme për prodhimin me burimet më të mira natyrore.

Gote Pa Fron World Cocktail 31 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13007
• Shërben: Për pije freskuse |kokteile
• Përdoret në Shtëpi | Hotel |Restorant | Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.