fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Shishe per Pije Capitol 70 Cl

840 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe
• Kapaciteti: 70 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001133398615 SKU: 8001133398615 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Shishe per Pije Capitol 70 Cl

Shishe per Pije Capitol është perfekte për lloje të ndryshme alkooli. Përthyerjet e xhamit bëjnë që të jetë një model i vecant. Forma e produktit i ngjan dekantuesve klasikë të uiskit.Falë tij, ju fitoni freski afatgjatë dhe aromën e alkooleve të ruajtura në të.

Shishe per Pije Capitol 70 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13008
• Shërben: Për pije
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant | Lokal
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.