fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Pisa Color 28 Cl

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 6 gota
• Kapaciteti: 47 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002653120373 SKU: 8002653120373 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Pisa Color 28 Cl

Gote pa Fron Pisa Color 28 Cl. Set me 3 gota pije të shkurtra ne tre mgjyra te ndryshme. Tavolina juaj me elegancë dhe sharm, për t’i shërbyer mysafirëve tuaj me sofistikim. Borgonovo përdor burimet më të mira natyrore për të krijuar qelqin dhe plastikë me cilësi të lartë, duke rezultuar në artikuj premium të njohur për qëndrueshmërinë dhe dizajnin e tyre unik si kulla e Pises.

Gote Pa Fron Pisa Color 28 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13022
• Shërben: Për pije freskuse |Uji
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.