fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Infinity 24 Cm

7.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Teflon
• Ngjyra: E Zezë
• Aksesorë: 2 Doreza Silikoni
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796106333 SKU: 8411796106333 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Infinity 24 Cm

Tenxhere e Ceket Infinity 24 Cm është pjesë e një prej koleksioneve të linjës Bra. Kjo seri ofron zgjidhje për ta bërë gatimin më të lehtë, më të shpejtë dhe më efikas në përdorimin e burimeve të tilla si energjia. Kjo seri e plotë e bërë nga alumini i derdhur pa PFOA të cilësisë më të lartë përfshin doreza, doreza të ndashme dhe doreza të bëra prej druri natyral ahu.I përshtatshëm për përdorim pa kapak në furrë deri në 220 º.

Tenxhere e Ceket Infinity 24 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13047
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.