fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Moka Kafeje Grancuci Natural 2 Filxhane

1.600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Moka
• Përmasat: 8×15×15 cm
• Materiali: Alumin i ricikluar
• Ngjyra: Gri| Kafe
• Kapacileti: 2 Filxhanë
• Made in Italy

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257366432 SKU: 8000257366432 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Moka Kafeje Grancuci Natural 2 Filxhane

Moka Kafeje Grancuci Natural 2 Filxhane. Një aparat kafeje është një mundësi e shkëlqyeshme për të trajtuar veten dhe të tjerët. Makina kafeje është projektuar për 2 filxhanë ku për pak minuta, pajisja do të përgatisë pijen tuaj të preferuar dhe do të mbushë menjëherë kuzhinën me një aromë të mahnitshme. Baza e fortë e aluminit i jep aparatit të kafesë lehtësi dhe besueshmëri, dhe dizajni elegant do t’i shtojë elegancë dhe bukuri të veçantë brendësisë së kuzhinës.

Moka Kafeje Grancuci Natural 2 FilxhaneHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13082
• Shërben: Për bërjen e kafes
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.