fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Kafe Madison Terrozzo (6 Cope)

3.340 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Filxhanë Me Pjata
• Përmasat: 5,5 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: Bezhe dhe e Kalter
• Kapacileti: 100 Cc
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444236293 SKU: 8056444236293 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Kafe Madison Terrozzo (6 Cope)

Filxhane Kafe Madison Terrazzo është në porcelan të bardhë me një dekorim ngjyrë bezhë dhe grimca ne ngjyra te ndryshme ku mbizoteron ajo bojeqielli, i përshtatshëm për një ambient të ngrohtë, mikpritës dhe perfekt për të rikrijuar një atmosferë tipike festash. Seti Terrazzo i firmes Tognana me 6 filxhanë kafeje është i përshtatshëm për larje enësh dhe i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë, pa cenuar estetikën e tyre.

Filxhane Kafe Madison Terrozzo (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13088
• Shërben: Për kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.