fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrahese Veze Market

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrahëse
• Përmasat: 31  cm
• Materiali: Inox |Silikoni
• Ngjyra: E zezë | Kafe
• Dekori: Me tela në formë spirale
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796114437 SKU: 8411796114437 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Rrahese Veze Market

Rrahese Veze Market ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve ose tiganëve falë materialeve të saj me cilësi të lartë që e mbrojnë atë dhe e mbajnë të paprekur dhe pa gërvishtje pas përdorimit.Është prej çeliku inox dhe najloni i veshur me silikon. Kjo e bën atë rezistent ndaj korrozionit dhe temperaturave të larta (nga -40º deri në 230º), dhe pjesa e fundit e dorezës është prej druri ahu të trajtuar me anti-lagështi.

Rrahese Veze Market Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13103
• Shërben: Për rrahje veze, brumi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.