fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Natur Green 1250 Ml

1.870 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 1250 ml
• Përmasat: Ø 11 x 11 Cm
• Përmasat: h 18Cm
• Materiali: Qeramikë
• Ngjyra: E Gjelber | Kafe

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444166569 SKU: 8056444166569 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Natur Green 1250 Ml

Mbajtese Ushqimesh Natur Green kavanoz katror e gjelbër Natural Love ka një gjatësi prej mbi 11cm, gjerësi 11cm, lartësi 18,7cm, për një kapacitet prej 1250ml. Ky kavanoz i markës Tognana ka një trup me fibra bambu dhe një kapak bambuje, ideale për të përmbajtur ushqime dhe ushqime të llojeve të ndryshme.

Mbajtese Ushqimesh Natur Green 1250 MlHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13116
• Shërben: Për ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Ruan ngjyrën në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.