fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Thermic Glass 6.5 Cl

2.060 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Filxhan
• Kapaciteti: 6,5 Cl
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente | Gri
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622017111 SKU: 032622017111 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Thermic Glass 6.5 Cl

Filxhane Thermic Glass 6,5 Cl. Seti përfshin dy gota unike të krijuara posaçërisht për servirjen e kafesë ekspres, dhe pjaten prej çeliku inox. Produkti është bërë nga qelqi borosilikat, i cili është më rezistent ndaj temperaturave të larta se xhami tradicional.Qelq termik i fryrë me dorë është i cilësisë më të lartë, është i lehtë dhe mbetet plotësisht transparent për një kohë të gjatë. Kupat kanë dy shtresa qelqi midis të cilave ka një vakum. Kjo zgjidhje siguron që pijet tuaja të qëndrojnë në temperaturën e duhur për më gjatë – të nxehta dhe të ftohta. Dizajni unik i bën kupat perfekte jo vetëm për përdorim të përditshëm, por edhe për një festë elegante.

Filxhane Thermic Glass 6.5 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13124
• Shërben: Për Kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.