fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote me Fron Vinea Prosecco 20 Cl

3.490 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 20 cl
• Përmasat: Ø 5,9 cm
• Përmasat: H 23 cm
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622024232 SKU: 032622024232 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote me Fron Vinea Prosecco 20 Cl

Gote me Fron Vinea Prosecco me një dizajn bashkëkohor dhe stil të sofistikuar për hapësira të modës. Me karakteristikat e saj teknike Vinea plotëson nevojat e profesionistëve më të kualifikuar në industrinë e hotelerisë. Ky model, i cili ka një kapacitet prej 20 cl , është projektuar për shërbimin e verërave të gazuara dhe shampanjës, pasi rrit cilësitë e tyre shijuese dhe aromatike.

Gote me Fron Vinea Prosecco 20 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13146
• Shërben: Për pije të ndryshme
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.