fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Caji Golf Bianco 21 Cl

3.580 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Filxhanë Me Pjata
• Përmasat: 21 Cl
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: E Bardhe
• Kapacileti: 90 Ml
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444082685 SKU: 8056444082685 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Caji Golf Bianco 21 Cl

Filxhane Caji Golf Bianco 21 Cl është në porcelan të bardhë. I përshtatshëm për një ambient të ngrohtë dhe perfekt për të rikrijuar një atmosferë te kendshme. Seti Golf Bianco i firmes Tognana me 6 filxhanë caji është i përshtatshëm për larje enësh dhe i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë, pa cenuar estetikën e tyre.

Filxhane Caji Golf Bianco 21 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13162
• Shërben: Për kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.