fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cajnik Simax Matura 1,5 Lt

1.090 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi : 1 Copë
• Vëllimi: 1,5 Lt
• Materiali: Qelq i temperuar
• Ngjyra: Transparente
• Rezistent ndaj temperaturës -40C deri në +300C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419327346 SKU: 8593419327346 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cajnik Simax Matura 1,5 Lt

Cajnik Simax Matura me kapak për çaj kombinon dizajn elegant dhe transparencë me rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë dhe kimikateve. Xhami borosilikat rezistent ndaj nxehjes dhe goditjeve termike, plus kjo gotë nuk do të ndërveprojë kimikisht me pijen tuaj në asnjë mënyrë. Ky çajnik qelqi nje ene kuzhine per shtepite tuaja mund të përdoret mbi sobë, pjanura dhe flakë të hapura. Çdo pjesë është bërë nga qelqi i ricikluar dhe nuk përmban asnjë plumb. Sipërfaqja e fortë e xhamit siguron gatim higjienik dhe të kujdesshëm për shëndetin dhe është i sigurt në larje enësh.

Cajnik Simax Matura 1,5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13169
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.