fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kane Qelqi Simax Carafe 1,1 Lt

3.150 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanë
• Kapaciteti: 1,1 Liter
• Përmasat: 9 cm
• Përmasat: h 27 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419185724 SKU: 8593419185724 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Kane Qelqi Simax Carafe 1,1 Lt

Kane Qelqi Simax Karafe 1,1 lt. Stil dhe elegancë në tavolinën tuaj.Është bërë nga xhami transparent dhe rezistent. Ajo është e pajisur me një tapë .Dekorimi i butë dhe mbështjellës dhe materialiteti i kapakut inoks me silikon anash per nje mbyllje hermetike.Ështe perfekte për të shërbyer çdo lloj pije. Jepini tryezës suaj një prekje elegance bashkëkohore!Produkti është i sigurt në larje enësh. Çdo objekt vjen nga kërkime të kujdesshme dhe të sakta për ta bërë atë unik.

Kane Qelqi Simax Carafe 1,1 Lt Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13182
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.