fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dekanter Supremo White 75 cl

4.550 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Dekanter
• Kapaciteti: 75 cl
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622023105 SKU: 032622023105 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Dekanter Supremo White 75 cl

Dekanter Supremo White 75 cl  i krijuar me dorë, me linja elegante dhe të rafinuara, lejon një oksigjenim të shkëlqyer të verës. Forma të ndryshme që të gjitha sigurojnë oksigjenimin e përsosur të verërave të reja të kuqe dhe të bardha dhe ndarjen nga sedimentet e formuara gjatë plakjes së verërave të vjetra. Çdo dekanter është projektuar me vëmendje të veçantë që i kushtohet formës dhe madhësisë pasi çdo verë shprehet në lidhje me sipërfaqen e oksigjenimit dhe vëllimin më poshtë. Ky dekanter nga Luigi Bormioli është projektuar për të mbajtur 0,75 L verë me sasinë e duhur të zonës së oksigjenimit.

Dekanter Supremo White 75 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13186
• Shërben: Për Verë
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.