fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Antipastiere Foglie Orange 24X16 Cm

1.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Cope
• Përmasat: 24×16 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: Portokalli
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444263213 SKU: 8056444263213 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Antipastiere Foglie Orange 24X16 Cm

Antipastiere Foglie Orabge 24×16 c. Ne forme gjethe ne ngjyre portokalli dhe teper e dobishme per antipasta te vogla ose fruta te thata, dhe madje edhe ushqime të ëmbla ose të kripura. Prodhuar nga Tognana. Nje forme e vecante ku do sjelli nje atmosfere te ngrohte mes miqsh.

Antipastiere Foglie Orange 24X16 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13215
• Shërben: Për Antipastiere
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.