fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Ornament Pearl 20 Cm

650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjate
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: E Bardhe
• Dekori: Forme zemre
• Veçori: Me perla
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444194210 SKU: 8056444194210 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Ornament Pearl 20 Cm

Pjate Ornament Pearl 20 cm. Ky model praktik nga Tognana ne forme zemre do të jetë një ndihmës i paçmuar,modeli është bërë prej qeramike ne ngjyre te bardhe. Me pamjen e saj elegante, me siguri do të bëni përshtypje në shtëpi.

Pjate Ornament Pearl 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13228
• Shërben: Për ushqime
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.