fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere e Ceket Mineral 24 Cm

4.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 24 cm
• Materiali: Alumin me veshje PTFE
• Ngjyra: E zezë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092420672 SKU: 8435092420672 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere e Ceket Mineral 24 Cm

Tenxhere e Ceket Mineral e bërë nga alumini me trashësi 4 mm, një material i lehtë, shumë rezistent ndaj ndryshkut i cili kontribuon në ngrohjen e shpejtë të ushqimit tuaj. Tenxherja ka një shtresë të qëndrueshme jo ngjitëse QuanTanium pa PFOA, është ideale për përdorim në temperatura të larta (deri në 230 ° C). E pajisur me dorezë inox 18/10, e përshtatshme për gatim në të gjitha llojet e pjanurave, shkon edhe në furrë. Jepet me kapak xhami për të kontrolluar ushqimin në intervale të rregullta, ndërsa lahet në lavastovilje.

Tenxhere e Ceket Mineral 24 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13251
• Shërben: Për gatime 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.