fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Tasash Medici 16 Cm

1.890 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Tasa
• Përmasat: Ø 16 Cm
• Lartësiat: 6,8  Cm
• Materiali: Kristal Luxion
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me flluska
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007815260522 SKU: 8007815260522 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Tasash Medici 16 Cm

Set Tasash Medici 16 cm linja e frymëzuar nga skandinave, një mijë flluska që dekorojnë këtë linjë të pjatave elegante dhe të rafinuara nga RCR. Të shkëlqyeshëm, transparent dhe i sigurt nga natyra: një material që shoqëron çdo moment të jetës së përditshme. Karakteristikat kryesore janë shkëlqimi, transparenca, punueshmëria, rezistenca hidrolitike dhe e sigurt në larje enësh.

Set Tasash Medici 16 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13274
• Shërben: Për mbajtjen e frutave, ëmbelsirave
• Përdoret në Shtëpi | Restorante
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
•  Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.