fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Katrore 30x30 Cm

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: Ø 30×30 cm
• Materiali: Metal
• Ngjyra: E Zeze
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8014932002713 SKU: 8014932002713 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Katrore 30×30 Cm

Tave Katrore 30×30 cm modeli është i linjes Vespa. Heren e pare qe e perdorni  këtë produkt sygjerohet te lyhet me vaj brenda. Temperatura e kufizuar është 290 Grade ne furrë. Përdorimi i mjeteve të cilat mund të përdorim janë si luga drrurit dhe najlon, duke shmangur mjetet metalike. Tava mund të vendoset dhe në pjatalarëse.

Tave Forno 30x30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13298
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.