fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kane me Kapak Igloo Sky 50 Cl

320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kane
• Kapaciteti: 0.5 Cl
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713088254 SKU: 8002713088254 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kane me Kapak Igloo Sky 50 Cl

Kane me Kapak Igloo Sky nga Borgonovo 0.5 Cl. Nëse po mendoni të rinovoni kuzhinën tuaj atehere ju duhet dhe nje kane uji. E perbere nga qelq i paster dhe rezistent,gjithashtu e paisur dhe me nje kapak plastik ne ngjyre blu i cili ka nje hapje dhe mbyllje karakteristike per hedhjen e ujit ne gote. E pershtaten me se miri ne hapesirat tuaja ne kuzhine.

Kane me Kapak Igloo Sky 50 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13336
• Shërben: Për çdo lloj pije
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.