fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Lugesh Me Shine Mixy Blue 31x39x7 Cm

900 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Lugësh Mixy
• Përmasat: 31x39xh7 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Blu | E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404221945 SKU: 8009404221945 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Lugesh Me Shine Mixy Blue 31x39x7 Cm

Mbajtese lugesh me shine Mixy Blue 31x39x7 cm.Për të organizuar lugët, pironjt dhe cdo aksesor tjetër në kuzhinë, ju duhet një mbajtëse lugësh. Mbajtësja e lugëve dhe pirunëve Mixy nga Tontarelli përmban elementë anësorë të jashtëm dhe futje e sipërme të lëvizshme dhe e ripozicionueshme me dy ndarje të pajisura me fole të caktuara edhe për thikat. Shina e saj e bën të përshtatshme për cdo sirtar e cila fiksohet për t’ju përshtatur cdo hapësire në kuzhinën tuaj. Materiali është plastik dhe rezistent ndaj ujit.

Mbajtese Lugesh Me Shine Mixy Blue 31x39x7 CmHollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 13359
• Shërben: Për mbajtjen e lugëve
• Përdoret në Shtëpi
• Me shinë të lëvizshme
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.