fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kupe Akullore Framboise 21 Cl

460 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kupe
• Përmasat: 10x h7 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Roze
• Dekori: I Percaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314447187 SKU: 883314447187 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kupe Akullore Framboise 21 Cl

Kupe Akullore Framboise 21 Cl qelqi në formën e një koni. Kapaciteti 21cl, e përkryer për të shërbyer akullore për mysafirët pas darkës, ose për sallata me fruta të freskëta të pasuruara me një vorbull të shijshme krem ​​pana. Bërë nga xhami miqësor ndaj mjedisit.

Kupe Akullore Framboise 21 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13452
• Shërben: Për embëlsire | akullore
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:43

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.