fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Lina 26 x13 Cm

4.310 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: Ø 26 x h 13 cm
• Materiali: Teflon | Alumin
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Turkey

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607028744 SKU: 8691607028744 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Lina 26×13 Cm

Tenxhere Lina 26×13 cm ju ndihmon të gatuani shëndetshëm. Siguron performancë të lartë gatimi në nxehtësi të ulët për shkak të përçueshmërisë së lartë termike. Prodhuar nga Korkmaz me materiale të ricikluara, tërësisht natyrale dhe me një teknologji miqësore me mjedisin. Ka një veshje ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe veshjen e jashtme  rezistente ndaj temperaturave të larta.

Tenxhere Lina 26 x13 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13507
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.