fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Bamboo Dolce Ethnic 23x19 Cm

2.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 bazament
• Përmasat: 23×19 Cm
• Materiali: Dru bambu
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: I papercaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444262421 SKU: 8056444262421 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Bamboo Dolce Ethnic 23×19 Cm

Bazament Bamboo Dolce Ethnic me permasa 23×19 Cm. Mënyra më e mirë për të servirur ushqime te embla dhe te kripura.Me nje forme drejtkendore qe nuk te kufizon me vendosjen e ushqimit.Bazamenti perbehet nga nje doreze me te njejtin material si i gjithe trupi dhe ne qender ka nje pllake qetamike me dekor dhe ngjyra te kendshme. Nuk ze hapesire ne kuzhinedhe lahet lehtesisht me dore.

Bazament Bamboo Dolce Ethnic 23x19 CmHollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:13561
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.