fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Druri 81X17 cm

1.350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Bazament druri
• Përmasat: 81 x 17 cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900024274 SKU: 8020900024274 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Druri 81X17 cm

Bazament Druri 81 x 17 cm shërben për të prerë ushqimin ose për t’i shërbyer antipastat tuaja në mënyrë origjinale. Rregulloni sipër tyre proshutat, djathrat, brusketat apo çdo ushqim që e gjykoni të përshtatshëm, dhe mahnitni miqtë tuaj! Prodhuar nga Meeting ky bazament përdoret gjerësisht edhe në Restorante sidomos në ato të prirura nga ushqimet e freskëta dhe tradicionale. Çdo shtëpi ka ene kuzhine prej druri, ndaj ju sugjerojmë bazamentin në ngjasim me paletën, ku ju mund të zgjidhni përmasën që ju duhet.

Bazament Druri 81X17 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13562
• Shërben: Për shërbim ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistent ndaj lagështirës
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.