fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Tenxheresh Dolce Ethnic 18 Cm

1.740 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 mbajtese tenxheresh
• Përmasat: 18 Cm
• Materiali: Dru bambu
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: I papercaktuar

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444262469 SKU: 8056444262469 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Tenxheresh Dolce Ethnic 18 Cm

Mbajtese Tenxheresh Dolce Ethnic me permas 18 Cm. Mënyra më e mirë për të vendosur tenxheren pasi ta keni hequr nga soba.Me nje forme rrethore qe pershtatet me diametrin e tenxheres.Bazamenti perbehet nga nje pllake qetamike me dekor dhe ngjyra te kendshme. Nuk ze hapesire ne kuzhinedhe lahet lehtesisht me dore.

Mbajtese Tenxhere Dolce Ethnic 18 CmHollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:13567
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.