fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Natural Wooden 25x13 - 21x11

710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 bazamente
• Përmasat: 25×13 dhe 21×11 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhe
• Dekori: I papercaktuar

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444173451 SKU: 8056444173451 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Natural Wooden 25×13 – 21×11

Bazament Natural Wooden 2 cope me permasa 25×13 dhe 21×11 Cm. Mënyra më e mirë për të servirur ushqime te embla dhe te kripura.Me nje forme drejtkendore qe nuk te kufizon me vendosjen e ushqimit.Bazamenti perbehet nga nje doreze me te njejtin material si i gjithe trupi. Nuk ze hapesire ne kuzhine dhe lahet lehtesisht me dore.

Bazament Natural Wooden 25x13 - 21x11Hollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:13573
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.