fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Tenxheresh Druri 20 Cm

660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 mbajtese tenxheresh
• Përmasat: 20 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Lajthi
• Dekori: I papercaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900024977 SKU: 8020900024977 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Tenxheresh Druri 20 Cm

Mbajtese Tenxheresh Druri me permas 20 Cm. Mënyra më e mirë për të vendosur tenxheren pasi ta keni hequr nga soba.Me nje forme rrethore qe pershtatet me diametrin e tenxheres.Bazamenti ka nje trashesi e cila nuk lejon qe nxehtesia te deportoje nen tryeze apo banak. Nuk ze hapesire ne kuzhine dhe lahet lehtesisht me dore.

Mbajtese Ttenxhere Druri 20 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:13585
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.