fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Elegant 180 cm

2.000 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 178 x 55 x h 108 cm
• Përmasat e nderjes lineare: 18 mt
• Peshë mbajtëse: 17 kg
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E bardhë | Shumëngjyrëshe
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 9007741018210 SKU: 9007741018210 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Elegant 180 cm

Nderese Rrobash Elegant vjen për të ndihmuar në tharjen e rrobave tuaja në mënyrë efektive, efikase dhe ekonomike.A ndodh që keni vendosur vetëm një teshë në një larje të shpejtë dhe më pas e vendosni në tharëse? Megjithatë, a duket se duhet përgjithmonë për t’u tharë? A keni veshur ndonjëherë një veshje ende pak të lagur me shpresën se askush nuk do ta vërë re? Edhe nëse nuk e bëjnë, ndihet çuditërisht e pakëndshme dhe veshja juaj është e ndjeshme ndaj shumë rrudhave. A nuk do të ishte më mirë të organizoheshit dhe të kishit një nderëse të lehtë për tharjen e rrobave

Nderese Rrobash Elegant 180 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13609
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.