fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Pure Cork 1,5 Lt

1.040 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 1.5 Liter
• Përmasat: 105 mm
• Përmasat: h 205 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made In France

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314806533 SKU: 883314806533 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Pure Cork 1,5 Lt

Mbajtese Ushqimesh Pure Cork me vëllim 1,5 l prej qelqi cilësor i pajisur me kapak druri me mbyllje gome për të ruajtur freskinë maksimale të ushqimit. Kutia mund të përdoret në mikrovalë dhe të lahet në pjatalarëse. Forma unike përshtatet në mënyrë të përkryer në brendësi, kështu që mund ta përdorni si një dekorim minimalist dhe t’i mbani përbërësit në dorë.Falë Luminarc dizajni me cilësi të lartë me mbyllje hermetike të kapakut, funksionon në mënyrë të besueshme si një enë për ushqimin e thatë, duke përfshirë çajin, drithërat, sheqerin, kripën ose barishtet.Parandalon hyrjen e lagështirës dhe ruan aromën e ushqimit.

Mbajtese Ushqimesh Pure Cork 1,5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13617
• Shërben: Për Mbajtëse Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.