fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kuti per Sende Box 39x29 Cm

790 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Kapaciteti: 19 kg
• Përmasat: 39×29 h24 CM
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009404234594 SKU: 8009404234594 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Kuti per Sende Box 39×29 Cm

Kuti per Sende Box 39×29 cm.Material plastik e paster e cila mund të jenë gjithashtu një ndihmë e madhe për organizimin tuaj në shtëpi.Mund t’ju ndihmojnë të ruani veshje ose sende jashtë stinës dhe të shkruani se çfarë ka brenda. Këto kuti mund t’i vendosni në majë të dollapëve, nën shtretër ose në një depo.Këto janë disa sekrete organizative që nuk mund t’i humbni sepse do t’ju ndihmojnë të keni të organizuar mirë shtëpinë tuaj, dollapët tuaj do të duken ndryshe dhe rrobat tuaja nuk do të jenë pengesë sa herë që dëshironi të vini një copë për ta veshur gjatë ditës. Ju nuk do të ndjeni më ankth sa herë që hapni dyert e dollapit.

Kuti per Sende Box 39x29 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10260
• Shërben: Mbajtese sendesh
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.