fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cajnik Simax me Filter 1,5 Lt

1.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi : 1 Cajnik
• Vëllimi: 1,5 Lt
• Materiali: Qelq i temperuar
• Ngjyra: Transparente
• Rezistent ndaj temperaturës -40C deri në +300C
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419327582 SKU: 8593419327582 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cajnik Simax me Filter 1,5 Lt

Cajnik Simax me Filter për çajin tuaj aty ku kombinohet dizajn elegant dhe aroma e shkëlqyer i cajit tuaj të preferuar. Qelqi borosilikat rezistent ndaj nxehjes dhe goditjeve termike, ky çajnik qelqi mund të përdoret mbi sobë, pjanura dhe flakë të hapura. Çdo pjesë është bërë nga qelqi i ricikluar dhe nuk përmban asnjë plumb. Sipërfaqja e fortë e qelqit siguron gatim higjienik dhe të kujdesshëm për shëndetin dhe është i sigurt në larje enësh.

Cajnik Simax me Filter 1,5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13633
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

01:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.