fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Vaji dhe Uthulle Simax 0,25 l

1.120 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Mbajtëse
• Kapaciteti: 0,25 Liter
• Përmasat: 19 x 13.5 x 25 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente | Druri
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in EC

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419281303 SKU: 8593419281303 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Vaji dhe Uthulle Simax 0,25 l

Mbajtese Vaji dhe Uthulle Simax 0,25 l këto produkte do të duken fantastike në banakun apo tavolinën tuaj. Plus, ato janë një mënyrë e sigurt për t’i bërë përshtypje mysafirëv tuaj. Këto janë kaq të mrekullueshme sa duhet t’i kemi. Ideale për të gjitha llojet e uthullave, vajrave, sallatave të bëra në shtëpi, lëngjeve dhe shumë më tepër. Shishet vijnë me tapë prej druri për të parandaluar derdhjen dhe për të ruajtur freskinë e vajit dhe uthullës.

Mbajtese Vaji dhe Uthulle Simax 0,25 lHollësi të tjera mbi produktin:
• 
Ref:13640
• Shërben: Për mbajtjen e Vajit,Uthullës
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.