fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Lopate Inoksi Me Vija Kitchen 39 Cm

400 L

 Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lopate
• Përmasat: 39 cm
• Materiali: Çelik, Inoks
• Ngjyra: Gri
• Dekori: Me vija te nderprera

Vetëm 18 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 5890055523037 SKU: 5890055523037 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Lopate Inoksi Me Vija Kitchen 39 Cm

Lopate me Vija Kitchen me nje gjatesi 39 cm.Material celik inoks. Modeli lopates me vija te nderprera qe ben te mundur kullimin e vajit te ushqimit.  I thjeshte ne perdorim dhe ne mbajtje.  Lahet lehtesisht me dore.

Lopate Inoksi Me Vija Kitchen 39 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13688
• Shërben: për ushqim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Larje me dore
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:31

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.