fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Qelqi Practica 18 Cm

430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 tas
• Kapaciteti: 21 Cl
• Përmasat: Ø 18 Cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713130458 SKU: 8002713130458 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Qelqi Practica 18 Cm

Tas Qelqi Practica 18 Cm mund të ndihmojë që vaktet të duken edhe më mirë. Ky grup i jashtëzakonshëm prej gjashtë vetash ka skaje të dukshme ne forme rrethore të kombinuara me formën tradicionale të tasit. Përdorni këto lojë me birila për servirje për të gatuar enët anësore gjatë një darke të madhe. Ato janë prodhuar në Italy dhe futen në pjatalarëse ose në mikrovalë.

Tas Qelqi Practica 18 CmHollësi të tjera mbi produktin:
•Ref:13724
• Shërben: Për embelsira
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E përshtatshme për  mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.