fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigane Gravell Stones 28 Cm

2.890 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Ø 28 cm
• Materiali: Alumin | Soft touch
• Ngjyra: Gri
• Dekori: I Papërcaktuar

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8050563506053 SKU: 8050563506053 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tigane Gravell Stones 28 Cm

Tigane Gravell Stones do ju ndihmoje te pergatisni ushqimin tuaj te shijshem shume lehte dhe pa shkaktuar rremuje ne kuzhine. Tashme ju do te mund te pergatisni mengjesin ne pak minuta. Ka veshje guri, e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimeve. Ky tigan ka nje doreze ergonomike, e cila mundeson nje kapje më të mirë gjatë gatimit.

Tigane Gravell Stones 28 CmHollësi të tjera mbi produktin:
•Ref:13733
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ka mundësi për kapak shtesë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:19

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.