fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Pierrestone 20 Cm

2.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Copë
• Përmasat: 20 Cm
• Materiali: Gizë e emaluar
• Ngjyra: E Zezë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

Vetëm 12 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010387550205 SKU: 8010387550205 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Pierrestone 20 Cm

Tave Pierrestone është pjesa e përsosur për gatimet e orizit, por mund të përdoret edhe për të pjekur copa të mëdha mishi ose peshku. E bërë nga alumini i derdhur, përfaqëson të ardhmen në soba. E konceptuar për të pasur qëndrueshmëri maksimale dhe rezistencë të madhe ndaj deformimeve. Veshje jo ngjitëse e brendshme dhe e jashtme Teflon Platinum Plus e cilësisë më të lartë dhe pa PFOA. Pastrohet lehtësisht. I përshtatshëm për të gjitha llojet e pianurave. I pershtatshem per pastrim ne pjatalarese.Është e përshtatshme për furrë. Përfshin doreza silikoni termoizoluese lehtësisht të lëvizshme dhe për këtë arsye pastrim të lehtë dhe higjienik.

Tave Pierrestone 20 Cm Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13743
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.