fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cajnik Inoksi Hotty 2 Lt

2.630 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çajnik
• Vëllimi: 1,7 Lt
• Materiali: Inoks
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402366033 SKU: 8010402366033 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Cajnik Inoksi Hotty 2 Lt

Cajnik Inoksi Hotty është prej metali i një cilësi të lartë 18/10. Çajniku Hotty Droppa është në ngjyrë metalike, i pajisur me dorezë që nuk djeg si edhe me kapak metalik. Ai do të jetë një shtesë e shkëlqyer për koleksionin tuaj të enëve të kuzhinës dhe gjithashtu do të jetë një dhuratë e mirë, pavarësisht nga rasti. E larë në enëlarëse, e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave të sobave.

03 8010402366033Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13750
• Shërben: Për bërjen e çajit
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.