fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Lotus (18 Cope)

3.650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata të paketuara së bashku
• Përmasat: Të ndryshme sipas llojit
• Materiali: Qelq i zbutur opal
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Me lule portokalli
• Made in France

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314544060 SKU: 883314544060 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Lotus (18 Cope)

Set Pjatash Lotus është seti perfekt për të rënë  në sy jo vetëm me ushqimin, por edhe me servirjen e tij. Ky set pjatash Arcopali Lotus është një domosdoshmëri në tryezën tuaj. I përbërë nga 18 pjata, me 3 lloje të ndryshme të madhësisë, seti u shërben në servirjen e ushqimeve, ndërsa janë rezistente dhe për mikrovalë. Me to mund të servirni supëra, ëmbëlsira dhe lahen lehtësisht në pjatalarëse. Ky set përmban: 6 pjata të sheshta – 18 cm, 6 pjata të thella – 20 cm, 6 pjata të sheshta – 25 cm.

Set Pjatash Lotus (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13758
• Shërben: Për servirjen e ushqimeve tuaja
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E përshtatshme për mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.