fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Arome Premium Green Tea 100 ml

1.920 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Shishe me esencë
• Vjen bashkë me 8-shkopinj
• Kapaciteti: 100 ml
• Materiali: I lëngshëm
• Aroma: Caj Jeshil
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8034023255002 SKU: 8034023255002 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Arome Premium Green Tea 100 ml

Arome Premium Green Tea paketimi juaj i aromës premium thjesht duke përdorur shkopinjt e thjesht dhe të veçantë duke e bëre ambjentin e vecantë. Rregulloni intensitetin e aromës me numrin e shkopinjve individualë dhe shijoni një aromë të këndshme dhome në çdo ambient. Aroma freskuese e cajit jeshil të jep një ndjesi qetësie në një mëngjes rrezatues dhe një arome tepër origjinale. Ky shpërndarës arome i cilësisë premium garanton një ndjenjë të paharrueshme mirëqenieje për ju dhe miqtë tuaj. Ideale për dhomën e ndenjes, kuzhinën, banjën, dyqanin tuaj ose në Spa ku kohëzgjatja e saj vazhdon për disa muaj.

Arome Premium Green Tea 100 mlHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13790
• Shërben: Si aromë ambjenti
• Përdoret në Shtëpi | Hotel | Spa
• Ideale për një dhuratë
• Kohëzgjatja: 2 deri në 3 muaj
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:50

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.