fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrahese Veze Mestoli Red 27 Cm

800 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrahëse
• Përmasat: 27x7x7 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: E kuqe
• Dekori: I papercaktuar
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267154059 SKU: 8007267154059 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Rrahese Veze Mestoli Red 27 Cm

Rrahese Veze Mestoli Red 27 Cm ,nga koleksioni i Barazzoni Italy. Rrahëse fleksibël me susta inox te veshura me silikon, për të shumëfishuar sipërfaqet e kontaktit dhe duke përzier kështu përbërësit shumë më shpejt se një rrahëse tradicionale. Me dimensione 27x7x7 Cm e pershtatshme per hapesira te vogla.

Rrahese Veze Mestoli Red 27 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13808
• Shërben: Për rrahje veze, brumi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.