fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjatance Inca 31 Cm

650 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatancë
• Diametri : Ø 310 Mm
• Lartësia : H 19 Mm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360073683 SKU: 8004360073683 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Pjatance Inca 31 Cm

Pjatance Inca 31 Cm. Prodhuar nga Bormioli,nje qelq rezistent ndaj temperaturave të larta, është gjithashtu i sigurt për mikrovalë.Pjata ka një dizajn modern dhe linear dhe te gdhendur ne pjesen e poshteme.Lyer ne ngjyre te bardhe,perfekte per shtrimin e tryezave te ndonje eventi.

Pjatance Inca 31 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13814
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.