fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Akullore Colorful (1 Cope)

510 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë Akullore
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Metalike|Blu
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6928106412531 SKU: 6928106412531 Kategoritë: , , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Akullore Colorful (1 Cope)

Luge Akullore Colorful eshtë i përbërë nga çelik inox, i cili siguron të jetë i qëndrueshëm, i fortë dhe i lehtë. Një shtesë e shkëlqyer për aksesorët tuaj të kuzhinës.Nxjerrja e akullores bëhet më argëtuese dhe më e përshtatshme duke përdorur këtë lugë akulloreje argjendi.

Luge Akullore Colorful (1Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13818
• Shërben: Për te servirur akullore
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.