fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rende Kuzhine Arc 4 Kendore

480 L

 Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rende
• Përmasat: h25 Cm
• Materiali: Plastikë , Çelik, Inoks
• Ngjyra: E Zezë | Gri
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6958458021853 SKU: 6958458021853 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rende Kuzhine Arc 4 Kendore

Rende Kuzhine Arc 4 Kendore është ideal për grirjen pa mundim të të gjitha llojeve të agrumeve, djathrave të fortë si parmixhani, çdo çokollatë, hudhër, arra, xhenxhefil dhe erëza. Shpejt pa ushtruar asnjë lloj presioni, kjo enë kuzhine është perfekte për grirjen e ushqimit pa grisur, duke i rritur të gjithë aromën dhe shijen e tij.Tehet e tij prej çeliku inoks me cilësi të lartë ndihmojnë në grirjen e lehtë të lëkurës së limonit, portokallit ose limonit. Forma dhe skajet e tij jo të rrëshqitshme e bëjnë përdorimin e tij shumë komod dhe të lehtë, duke marrë rezultate spektakolare pa përpjekje.

Rende Kuzhine Arc 4 KendoreHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13830
• Shërben: për grirje të agrumeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarese
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

02:12

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.