fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike per Zhveshje Kocke Premana 16 Cm

2.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë peshku
• Përmasat: 16 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Jeshile
• E përshtatshme për dhuratë
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007372001354 SKU: 8007372001354 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike per Zhveshje Kocke Premana 16 Cm

Thike per Zhveshje Kocke Premana kjo thikë e firmës Sanelli, profesionale me një teh fleksibël.Tehu i hollë bën të mundur prerjen me një saktësi ekstreme. Kjo enë kuzhine është e përbërë nga një dorezë jeshile me material që nuk rrëshqet. Gjatësia e tehut është 16 cm. Kur krijoi thikat jeshile në koleksionin Premana Professional, Sanelli bëri përmirësime të konsiderueshme dhe vendimtare në konceptet e sigurisë, besueshmërisë dhe higjienës, duke u fokusuar jo vetëm në fortësinë, fleksibilitetin dhe fuqinë prerëse të teheve, por edhe në formën ergonomike të dorezës.

Thike per Zhveshje Kocke Premana 16 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:13848
• Shërben: Për Zhveshjen e kockave
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE


		

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.