fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Termus Fiesta Canteen 0.95 Lt

2.450 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus
• Kapaciteti:0.95 lt
• Përmasat: 15x9xh27.5cm
• Materiali: Plastik
• Ngjyra: E Bardhe|Blu

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303309666 SKU: 8000303309666 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Termus Fiesta Canteen 0.95 Lt

Termus Fiesta Canteen0,95 Lt.Shishe termike Gio ‘Style Fiesta, e bërë tërësisht nga polipropileni i përshtatshëm për kontakt me ushqimin dhe i karakterizuar nga termoizolimi në shkumë poliuretani që garanton performancë të lartë termike. Shishja është e pajisur me një rrip të rregullueshëm të shpatullave, një kapak të rehatshëm të heqshëm, ka një kapacitet prej 650 ml.
Termoizolim deri në 3 orë.

Termus fiesta 0.95 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 13856
• Shërben: Për mbajtjen e lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.